Home » Teknoloji Haberleri » Dmo Katalog 2014 – DMO E-SATIŞ NEDİR ?

logoDMO Elektronik Satış Projesinde; normal yöntemlerle gerçekleştirilen satış hizmetlerimizin tümü elektronik ortama aktarılarak internet üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Elektronik satış sitesinde Ofis müşterisi durumundaki kamu kurum ve kuruluşları, elektronik satış sisteminden satın alacakları malzeme siparişlerini ödeme bilgileri ile birlikte gönderebilirler. Online alınan siparişler ilgili Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilerek öngörülen teslim süreleri içerisinde malzemeler faturası ile birlikte müşteri adresinde teslim edilmektedir.

Elektronik satış, mevcut satış hizmetlerin işlevini tamamen ortadan kaldırmayan ancak, yeni bir alternatif fırsatı sunan uygulamadır. Elektronik satış sitesi ile sipariş ve sevkiyat sürecine büyük bir hız kazandırılması ile pazar payının artırılması yanında zaman ve işgücünde de etkinlik ve verimlilik hedeflenmektedir.

Ayrıca, bütün iş akışı internet üzerinden gerçekleştirileceğinden müşterilerin, siparişlerini internet üzerinden takip etmeleri de sağlanmaktadır.

Devlet Malzeme Ofisi; yılların kazandırdığı tecrübe birikimi ve satın alma konularındaki uzman, tasarrufçu kimliği ile yasal statüsünün sağladığı dinamik yapısı sayesinde, gerçekleştirdiği toplu alımların fiyat avantajlarını siz değerli müşterilerimizin faydasına sunmaktadır. Faaliyet konusuna giren ve satışını gerçekleştirdiği ürünlerin, standardizasyonunu sağlama fonksiyonu gereği olarak, birçok sektörel üretim alanında özel teşebbüslerin de yeni ve modern teknolojilere yönelerek, asgari maliyetlerle kaliteli ve standartlara uygun ürünler tasarlayarak üretmelerine ve ulusal ekonomimizin üretim potansiyeli ile rekabet gücünün artmasına önemli katkılar sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Latest

Adobe Flash Player Son Sürüm İndir
Turkcell 3G Vınn Kota Sorgulaması
Facebook benim sehrim oyunu
Arşiv Biçimi Tanınmıyor Veya Arşiv Hasarlı Çözümü
Vodafone 3g Modem Kurulumu