Home » İnternet Haberleri » Dünyaya bağlandı komşularına bağlanamadı!

Mark Zuckerberg “dünyaya bağlan” sloganıyla Facebook ’u kurmasına rağmen görünüşe göre komşularıyla iletişim kurmayı başaramamış.
 
Milyarder, eşi ile 10 milyon dolara dekore ettirdiği evinin de bulunduğu San Fransisco ’daki mahallesinin sakinlerinden rahatsız. Komşuları Mark Zuckerberg ve ailesinin park alanlarını işgal ettiğini söylüyor. Geçen yıl 6 yatak odalı evinde tadilat yapan inşaat ekibinin malzemelerini koymak için 4 veya 5 araçlık park alanını işgal edeceği yönünde mahalle sakinlerine bilgi verilmiş.
 
Zuckerberg ’in daha fazla park alanı almak için insanları kiraladığını iddia eden komşusu Trafton Bean, hem kendisinin hem de ev arkadaşlarının, Mark Zuckerberg ’in çalışanlarının park alanında gece boyunca araçlarıyla beklediklerini fark ettiklerini söyledi. Bean ’ın ev arkadaşlarından biri ise işgalcilerin Zuckerberg tarafından kiralandığını itiraf ettiğini aktardı.

Komşular park sorunu dışında yaklaşık 50 kadar inşaat işçisinin kulakları rahatsız eden matkap ve kaldırım sökme seslerinden de şikayetçi. Fiber optik tel örgülerle korunan Mark Zuckerber ’in evinin bulunduğu bazı sokaklar boydan boya birçok güvenlik kamerası ile korunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Latest

Adobe Flash Player Son Sürüm İndir
Turkcell 3G Vınn Kota Sorgulaması
Facebook benim sehrim oyunu
Arşiv Biçimi Tanınmıyor Veya Arşiv Hasarlı Çözümü
Vodafone 3g Modem Kurulumu