Home » Teknoloji Haberleri » Galaxy S6, Samsung’a özel bir müzik uygulamasıyla birlikte geliyor

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberimizde yeni Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge modellerinde ön yüklü olarak gelen uygulamaların sayıca azalacağını ve arayüzün sadeleşeceğini belirtmiştik. Sonuç olarak yeni Galaxy S6 modelleri gerçekten çok daha az uygulama karşımıza çıktı ancak beklenmedik bir uygulamayı da beraberinde getirdi.
Galaxy kullanıcılarına özel olarak geliştirilen Milk Music adlı müzik uygulamasıyla yüklü gelen Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge, kullanıcıların istediği tarzda müziğe kolayca ulaşabilmesini sağlıyor. Basit bir arayüz sunan uygulamada 200 farklı radyo istasyonunda birbirinden farklı tarzlarda müzik dinlenebiliyor. Ayrıca radyoda karşımıza çıkacak şarkıların sevdiğimiz şarkılar mi yoksa popüler şarkılar mı olacağı da ayarlanabiliyor. Bu sayede yeni parçaları keşfetmek mümkün oluyor.
Şimdilik Türkiye ’de kullanılamayan uygulamada çevrimdışı olarak müzik dinlemek, sınırsızca şarkılar arasında geçiş yapmak ve uyku zamanlayıcısı gibi özellikleri kullanmak için premium üyelik satın almak gerekiyor. Ayda 3,99 dolar üyelik ücreti bulunan uygulamanın detaylarına Google Play sayfasından göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Latest

Adobe Flash Player Son Sürüm İndir
Turkcell 3G Vınn Kota Sorgulaması
Facebook benim sehrim oyunu
Arşiv Biçimi Tanınmıyor Veya Arşiv Hasarlı Çözümü
Vodafone 3g Modem Kurulumu