Eğer bilgisayarınızı virüsten korumak istiyorsanız size en iyi çözüm yolu “Deep Freeze”. Deep Freeze sayesinde her zaman güvenlik her zaman performans.

Deep Freeze sayesinde virüslerden kesin kurtuluş ve performansda da kesin çareyi yakalayabilirsiniz. Deep Freeze indirmek için:

Deep Freeze İndir Download

Deep Freeze ile Bilgisayarınız yeniden başladığında her şey %100 ilk açtığınız gibi olacak, Windows 95, 98 ME, 2000, XP için 8 saniyelik tek bir yükleme yeterli. Elveda virüsler, casus yazılımlar, korkular; Deepfreeze yenilenmiş versiyonuyla daha muhteşem döndü. Bırakın çocukları bilgisayarınızı istediği gibi dağıtsın silsin. Tek bir yeniden başlatma ile her şey eskisi gibi olacak. Üstelik tek bir bit bile kaybolmayacak.

Deep Freeze ile ilgili unutmamanız gereken en önemli şey ise ŞİFRENİZ! Deep Freeze kurduktan sonra Deep Freeze’ye erişim için bir şifre koyuyorsunuz. Programı kurup bilgisayarınızı yeniden başlatın ve CTRL+SHIFT+DEL+F6 tuş kombinesine basın ve şifrenizi belirleyin.

Ama şifrenizi unutmamanız sizin için iyi olacaktır 🙂 Aksi halde programı kaldıramaz ve menüye erişemezsiniz ve sadece format atabilirsiniz. Sistem bilgisi’ni de geri yükleyemezsiniz. Çünkü Deep Freeze bunu da engelliyor( Ben denedin ).

Ama programdan şahsen çok memnunum özellikle laptop’da çok güzel oluyor. Hiç performans kaybı yok. Güvenlik has safada. Virüs bulaşsa gidiyor…

Deep Freeze menüsünde yer alan komutlar ve anlamları:

 • Boot Frozen : Bu seçeneği seçerseniz program bir sonraki Windows açılışında otomatik olarak aktif olacaktır.
 • Boot Thawed (1 Restarts): Bu seçeneği seçerseniz yandaki kutu da aktif olacaktır. Buradan programın ne kadar kez pasif olacağını ayarlayabilirsiniz.
 • Boot Thawed : Bu seçeneği seçerseniz program bir sonraki açılışta kapatılacaktır. Böylece alt tarafta anlatacağımız programın kaldırılması işlemini gerçekleştirebileceksiniz.

Deep Freeze Silmek:

Deep Freeze silmek için öncelikle menüyü açmanız gerekmektedir. Bunun içinde şifreyi bilmek 🙂 MEnüyü açtıktan sonra yukarıda bahsettiğim komutu seçin. Yani “Boot Whawed”. Daha sonra bilgisayarı açıp kapatın. Şimdi Deep Freeze’yi gücenle kaldırabilirsiniz.

Özellikle belirtmek isterim ki:Asla ama asla şifrenizi çok uzun yapmayın. İnanın çok kötü olabilir. Deep Freeze’ye kurban gitmiş çok kişi var. Daha doğrusu yükleyip silemeyen. Herşey şifrenize bağlı. Ben derimki başka yerlerde de kullandığınız bir şifre seçin. Dediğim gibi kötü olabilir.

4 YORUMLAR

 1. daha once deep freeze kullanmaktaydın.ama sınırlı sureli imiş herhalde 2 ay ile sınılı. ben programı sildim tekrar indirmek istiyorum.ancak her programı indirdigimde karsıma ”this evalution of deep freeze has expired ” yazısı cıkıyor ve programı install yapamıyorum . bana yardımcı olabilirmisiniz.tesekkurler.

  ——–

  Admin: Tam sürüm kullanmalısın. Bunu burada paylaşamam ama Google her zamanki gibi yardımcı olacaktır 🙂

 2. kankam paylasımın ıcın saol ama bu deep freeze nın sıfresı neee
  ???

  Admin: Arkadaşım bu şifreyi sen koyuyorsun. Eğer koymadıysan hala CTRL+SHIFT+DEL+F6 tuş kombinesine bas. Daha sonra karşına çıkan pencereden şifre belirle. Eğer şifreni unuttuysan birkaç program duydum ama onlarda işe yaramıyor. Google’da bakabilirsiniz…

 3. bilgi sayarıma deep freeze yüklemek istiyorum ama yüklen miyor neden acaba

  Admin: Biraz daha açsan? Bir sürü sebebi olabilir. Sorun tam olarak ne?

 4. yaw ark daşlar bende bu deep midir nedir gözükmüyo altta ama çalışıyo diski de engellemiş kaldırma programını indirdim oda işlemiyo

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here