Bundan önce en yüksek kapasiteye sahip 64 GB flash belleklerden sonra şimdi de Kingston’dan 128 GB Flash bellek. Harddisk gibi Flash Bellek…

Kingston Data Traveler 200 - 128 GB Flash BellekEn çok kullanılan Flash bellek markasında birisi olan Kingston 128 GB‘lık yeni ürünüyle kendini duyurdu.

Kingston Data Traveler, 32, 64 ve 128 GB’lık kapasitelerle kullanıcıların beğenisine sunulacak. Data Traveler 200 saniyede 20 MB okuyup, saniyede 10 MB veri yazabildiği belirtiliyor. Harddisk gibi olan bu flash bellek bakalım tutacak mı?

Ürün Haziran ayının son günlerinde piyasaya çıkacak.

4 YORUMLAR

  1. Arkadaşlar bu 128gb flash diski sağlıklı kullanan varsa yazsın ben kullanamıyorum bir pcden değerine takınca dosyalar bozuluyor bu durumda boşa aldığımı düşünüyorum bir çaresi varsa anlatan arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler..

  2. Fiyatını bile var mı?Ben almayı düşünüyorum.İnternetten araştırdım biraz bir yerde 700 dolar yazıyordu 700 dolar kaç tl ediyor onu bilmiyorum paramı biriktirip alacağım eğer çok fazla bir miktarsa biriktirmem uzun sürer o bakımdan.128 GB’lığı alamazsam 64 GB’lığı alacağım inşaallah.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here