Home » İnternet Haberleri » FaceBook da Ücretli Oluyor

Facebook da işler kötüye gidiyor.Vaziyet FaceBook’un paralı olacağını gösteriyor.Detaylı bilgi…

Facebook, sahip olduğu ağ üzerinden nasıl daha fazla kazanç elde edebileceğini planlıyor. Bu planlar arasında iki farklı kullanıcı oluşturmak da var.Yani : Kısıtlı erişime sahip ücretsiz bir hesap ve tüm Facebook’a erişim sağlayan ücreteli (Premium) bir hesap. Kullanıcı verilerinin üçüncü kişilere satılması da tartışılan konular arasında yer alıyor.Büyük ihtimalle bu planları gerçekleştirecek olan Facebook daha iyi bir çözüm bulabilirse iyi olur.

Analistlere göre Facebook’un hisse satışıyla elde ettiği 500 milyon dolarlık sermayenin büyük bir kısmı harcanmış durumda. Eğer büyüme oranları durursa peşin para stokları 2009‘daki piyasa durgunluğunda Facebook tamamen eriyebilir.

Facebook 140 milyondan fazla aktif kullanıcısı ile internetteki en hızlı büyüyen sosyal network ağı. Ortalama bir kullanıcının 100 arkadaşı var, günde tahminen 30 milyon resim gönderiliyor. Dünya çapında her gün 200.000’in üzerinde yeni kullanıcı portala üye oluyor.Böyle büyük bir sistemin kapanması herkes için hayal kırıklığı olur.Tabi ki paralı olması da.Umarız herşey düzelir.

(CHIP)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Latest

Adobe Flash Player Son Sürüm İndir
Turkcell 3G Vınn Kota Sorgulaması
Facebook benim sehrim oyunu
Arşiv Biçimi Tanınmıyor Veya Arşiv Hasarlı Çözümü
Vodafone 3g Modem Kurulumu