Tekno haber en yeni teknolojik ürünler, duyurular,incelemeler,mobil uygulamalar ve ipuçları en güncel teknoloji haber sitesinde.

Windows 7 programları

378

Microsoft’un piyasaya sürdügü ve piyasada tutulan windows 7 için uyarlanan programları ve ne işe yaradılarını belirten bir konu yayınlamak istedim sizlere onlarca program içinde umarım işine yarayan bir program vardır.

Marxio Dosya Kontrol Doğrulayıcı

Size birçok dosya sağlama toplamlarını (sağlamalarının) hesaplamak ve orijinal ile karşılaştırılması sağlar taşınabilir dosya checksum Doğrulayıcı. Sadeliği ve taşınabilirliği sayesinde, taşınabilir ve “tek dosyalar ve sağlama ile başa çıkmak için bir araç olmalıdır – hesaplamak karşılaştırın ve bunları doğrulamak çok yönlü olmayı hedeflemektedir.

Maxthon Tarayıcısı

Güzel bir web tarayıcısı paylaşan Internet Explorer’ın çeviri motoru ve internet seçenekleri gibi birkaç başka şeyler. Ayrıca Sık online olarak kaydedebilirsiniz. Birçok kişi vardır özellikler de.

MediaMonkey Ücretsiz

MediaMonkey bir müzik yöneticisi ve oyuncu birçok özelliğe sahip.

Memtest86

Memtest86 kapsamlı tek başına başlangıçta gelen sizin önyükleme RAM test bellek tanılama programı. Sizinle önyükleme veya disket paketi Windows bir USB flash sürücü veya boot diskete yüklenebilir için DVD’ye yazmak için dosya ISO indirebilirsiniz.

metapad

metapad küçük, Microsoft Not Defteri benzer özellikler ancak hızlı (ve tamamen ücretsiz) metin editörüdür ekstra (ve oldukça kullanışlı) birçok özelliklere sahip. Bu yana tüm Not Defteri özellikleri ve daha neler neler içerir Not Defteri tamamen değiştirmek için tasarlanmıştır.

Miranda IM

Miranda IM olduğu daha küçük, daha hızlı, çok protokol desteği ile daha kolay an haberci. Ground-up kaynakları verimli halde zengin bir özellik seti sağlamak amacıyla tasarlanmış, Miranda AIM, Jabber, ICQ, IRC, MSN, Yahoo, Gadu-Gadu desteği ve daha fazlasını içerir.

MozBackup

MozBackup Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, SeaMonkey, Mozilla Suite ve Netscape profillerini yedeklerini oluşturmak için basit bir yardımcı programdır. Bu yedekleme sağlar ve vb imleri, posta, kişiler, tarih, uzantıları, önbellek geri

Mp3tag

, Albüm etiketleri bulmak ve online kapağı, daha hızlı dosyaların adını MP3 etiketleri düzenleyin.

MyDefrag

MyDefrag bir disk birleştirici ve Optimizer (bir bakım programı daha hızlı) Windows için sabit diskinizde yapmaktır. Birçok optimizasyon stratejileri ile hızlı, düşük tepegöz, disketler işleyebilir, USB diskler, bellek sopa ve başka bir şey Windows için bir disk gibi görünüyor. Dahil kolay, Windows Görev Yöneticisi tarafından planlanmış olabilir ya da yönetici komut kullanmak için endusers, kullanıcılar, ekran koruyucu talep için bir betik motoru ve kombine pencere artı komut satırı sürümü için komut bir biçimde kullanmak için ayarlanır.

Ağ İzleyicisi

Microsoft Ağ İzleyicisi bir protokol analiz olduğunu. Bu ağ trafiğini, görüntülemek ve analiz çekmelerine olanak tanıyor.

Networx

Sen Networx bant genişliği kullanım verileri toplamak ve Internet veya diğer ağ bağlantı hızını ölçmek için kullanabilirsiniz. Networx ağ sorunlarının olası kaynaklarını belirlemek, size bant genişliği sınırları ISS veya Truva atları ve hacker saldırılarına şüpheli ağ etkinliğini karakteristik izini tarafından belirlenen aşmamak yardımcı olabilir. Program tüm ağ bağlantıları veya belirli bir ağ bağlantısı Ethernet veya PPP (gibi) sadece izlemenizi sağlar. Yazılım aynı zamanda görsel ve ses özelleştirilebilir uyarılar özellikleri. Sizi uyarmak için zaman ağ bağlantısı aşağı veya alışılmadık ağır veri akışı gibi bazı şüpheli faaliyetleri, meydana olup ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, otomatik olarak tüm çevirmeli ağ bağlantıları kesmek ve sistemi kapattı. Gelen ve giden trafiği bir çizgi grafik temsil ve bir dosyaya kaydedilir, böylece her zaman günlük, haftalık ve aylık bant genişliği kullanımı ve çevirmeli süresi istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz. Raporları HTML, MS Word ve Excel gibi çeşitli biçimlerde, için, daha fazla analiz için verilebilir.

Nexus

Nexus bir çok düzeyli dock sistemi. Nexus, esnek seçenekler dok bunu sağlayan ile en sık kullanılan uygulamalara hızlı erişim sağlar ya da ekran üzerinde herhangi bir yere float, A “On Demand” sayısız olanaklar sağlar.

Notepad + +

Notepad + + ücretsiz bir kaynak kodu editörü ve birkaç dil desteği Not Defteri yerine geçer. HTML kodu + net dizim ve otomatik tamamlama istihbarat kolay ayrıştırma yapar Java ve 40 diğer dillerde, Notepad + yerinden.

Notepad2

Notepad2 bir ücretsiz, açık kaynak metin editörü. It, sözdizimi vurgulama eşleme kaşlı, ve kod otomatik katlama gibi özellikler-indent sahiptir.

OfficeTab

OfficeTab Word, Excel ve PowerPoint Office 2007 yılında sekmeler ekler. Ofis, bu özelliği yıl önce kaldırıldı ama neden merak var. Birden fazla belgeler için Neat yol bir kez açıldı.

OpenOffice

OpenOffice kelime işlemci, hesap tabloları, sunumlar, grafikler, veritabanları ve daha fazlası için bir açık kaynak kodlu ofis yazılım paketidir. Birçok dil ve eserler tüm ortak bilgisayarlarda kullanılabilir. Uluslararası bir açık standart biçimde ve tüm veri depolarını da okuyabilir ve diğer ortak ofis yazılım paketleri dosyaları yazın.

Opera
Özellikler çok birlikte bir web tarayıcısı.

Outpost Firewall Free

NOT: Kullandığınız Outpost Firewall Free yüklemeniz gerekir Uyumluluk Modu ile Vista SP1 Seçilen.

Agnitum’s Outpost Firewall Free standart paket ve uygulama yetkisiz üçüncü kişilere karşı verilerinizi korumak için filtreleme güvenlik duvarı koruma sağlar. Artı, bu taş koymak bilinmeyen tehditlere yardımcı olacaktır yasadışı faaliyet programı karşı gelişmiş koruma olsun.

Paint.NET

NOT: Bu hem de 32 bit ve 64 bit Vista, ancak 64 bit Vista içinde çalışır çalışır tam bir doğal 64-bit programı.

Paint.NET bir resim düzenleme ve fotoğraf düzenleme yazılımı tasarlanmış bilgisayarlarda kullanılmak üzere çalıştırılan Windows. Bu katmanlar, sınırsız, özel efektler ve faydalı ve güçlü araçlar çok çeşitli geri destekler.

Bölüm Sihirbazı

Bölüm Sihirbazı Home Edition, ücretsiz bir bölümü yöneticisi MT Çözüm Ltd Ev kullanıcıları tarafından karmaşık bölme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz gibi bölümleri yeniden boyutlandırma olarak kendi sabit disk bölümünü yönetmek için bu güçlü özgür ama bölüm yöneticisi kullanılarak tasarlanan, Kopyalama bölümleri, bölüm oluşturma, silme bölümü, bir format bölümü, dönüştürme bölüm, bölüm Keşfet, Gizle bölüm, Değiştir sürücü harfi, Etkin bölümü ayarla ve Partition Recovery.

PCalc

AnalogX PCalc sizi C gibi aynı formatta herhangi bir denklemi girmek için izin verir / C + +, ve aynı önceliğe sahip, biçimleri çeşitli sonuçlar tanımaktan işleyecek! PCalc de, ve kullanıcı kullanımı değişkenler tanımlanır destekler de ortak sabitleri çoğu şimdiden tanımlanmış kullanılır.

PC Tools Firewall Plus

PC Tools Firewall Plus, Windows için Internet veya bir ağ üzerinden bilgisayarınıza erişim sağlamasını yetkisiz kullanıcıların engelleyerek bilgisayarınızı korur ücretsiz bir kişisel güvenlik duvarıdır. Ağ Güvenlik Duvarı Plus, arka kapılar, bilgisayarınız ve özel bilgilerinizi çalmasını zedelemesini keylogger ve diğer kötü niyetli Trojanlar durdurabilirsiniz bağlamak uygulamaları izleyerek.

PC Wizard

NOT: Windows 7 düzgün çalışması için bu program için, işaretlemelisiniz Yönetici olarak bu programı çalıştır içinde Uyumluluk Modu Bu program kısayol için yüklendikten sonra.

PC Wizard da bir yarar ve kriter bilgisayar sisteminizi analiz etmek için tasarlanmıştır. It ve CPU performansı, Cache performansı, RAM performansı, Hard Disk performansı, CD / DVD-ROM performansı, Çıkarılabilir / Flash Media performans, video performansı, MP3 sıkıştırma performansı gibi donanım benchmark birçok türde analiz edebilirsiniz.

PDFCreator

PDFCreator kolayca herhangi bir Windows programından PDF oluşturur. Word, StarCalc veya başka herhangi bir Windows uygulaması bir yazıcı gibi kullanın.

PDF-XChange Viewer

Adobe Reader alternatifi olan bir PDF dosyası okuyucu.

Resim-Shark

NOT: Sağ tıklayın yükleme programı ve tıkırtı üzerine gerekecektir Yönetici olarak çalıştırmak Bunun için yüklemek için.

Bu, herhangi bir görüntü filigran eklemek sağlayacak bir programdır. Filigran şeffaflığını tam olarak ne isterseniz için ayarlanabilir.

Pidgin

Pidgin bir kullanımı kolay ve ücretsiz chat istemcisi. At AIM, MSN, Yahoo ve daha çok sohbet bağlanın şebekeler kez.

POP Peeper

POP Peeper bir e-posta Notifier, Windows görev çubuğunda çalışır ve sizi uyarır zaman POP3 tarihinde yeni e-posta sahip olan IMAP IDLE desteği (ile), Hotmail \ MSN \ LiveMail, Yahoo, Gmail, Mail.com, MyWay, Excite, iWon, Lycos.com, RediffMail, Juno ve Netzero hesapları. IMAP desteği AOL, AIM, Netscape ve diğer hizmetlere erişim sağlar. POP Peeper göndermek posta doğrudan ve sık kullanılan kişiler e-posta adres defteri kullanın. POP Peeper İleti HTML kullanarak görüntülemek veya güvenle tüm mesajları görüntülemek için seçebilirsiniz sağlar zengin veya metin düz. Çeşitli seçenekleri azalacak veya (virüsler, javascript, webbugs, vb) e-posta okuma riskleri ortadan kaldırmak mevcuttur. POP Peeper taşınabilir bir aygıttan ve çalıştırılabilir şifre korumalı olabilir. Birçok bildirim seçeneklerini yeni posta, ses gibi geldi göstermek için availble olan (her bir hesap için) yapılandırılabilir, skinnable popup notifier, özelleştirilmiş kaydırma kilidi yanıp uyarıları ekran koruyucu ve daha fazlası.

Privatefirewall

Privatefirewall çok katmanlı uç nokta güvenlik yazılımı, Windows masaüstü ve malware ve yetkisiz kullanıma karşı korur sunucuları olduğunu. URL filtreleme işlemi monitör Kişisel güvenlik duvarı, paket muayene, ve uygulama / sistem davranış modelleme ve anomali tespit parçaları, casus yazılım, virüs ve diğer zararlı yazılım türlerine önce hasara neden olabilir korsanları durdurmak.

Process Explorer

NOT: Bu programı yüklemez. O EXE dosyası ile bir yardım dosyası tek başına bir.

Process Explorer gelişmiş bir süreç yönetimi yardımcı programı alır nereye kadar Görev Yöneticisi devre dışı bırakıyor olması. Onun ikonu, komut satırı da dahil olmak üzere bir süreç hakkında ayrıntılı bilgi, tam resim yolu gösterir, hafıza istatistikleri, kullanıcı hesabı, güvenlik özellikleri ve daha fazlası. Ne zaman size o ya da yüklü olan işletim sisteminin kaynak açık olan kolları DLL listeleyebilirsiniz belirli bir süreç yakınlaştırmak. Bir arama özelliği size bir kaynak, bir dosya, dizin veya kayıt defteri anahtarı veya bir DLL yüklenmiş işlemlerin listesini görmek gibi açmış bir süreç aşağı izlemenize olanak sağlar.

Process Monitor

NOT: Bu programı yüklemez. O EXE dosyası ile bir yardım dosyası tek başına bir.

Process Monitor, Windows için gerçek zamanlı dosya sistemi, kayıt, ve süreç / thread faaliyet gösteren gelişmiş bir izleme aracıdır. Bu şekilde daha fazla gelişmiş olduğunu Kaynak Monitör o Vista ile birlikte geliyor.

Hızlı Ortam Dönüştürücü

Hızlı Media Converter ücretsiz bir evrensel Video ve Ses dönüştürücü ve daha fazlası, dizayn olarak olarak, Hızlı Ortam Dönüştürücü destekler alabilirsiniz kullanımı kolay olduğu bir biçim ve codec sayısız : Burada check

Rainbow Klasörler

NOT: Bu program büyük klasör simgeleri desteklemiyor.

Rainbow Klasörler herhangi bir klasörün rengini değiştirmek sağlar.

Rainmeter

Rainmeter Windows özelleştirme uygulamasıdır. Yararlı araçlar genişletilebilir bir kütüphane ile masaüstü güçlendirin – kullanışlı notları ve uygulama rampası, hava ve web, sistem durumu ve daha den besleniyor. Sonra, yeniden düzenlemek ve kişisel stil uyacak şekilde değiştirin.

Gerçek Sıcaklık

Gerçek Sıcaklık bir sıcaklık izleme programı tüm tek Intel Core, Dual Core, Quad Core ve Core i7 işlemcileri için tasarlanmıştır.

Recuva

Recuva ( “kurtarmak”) telaffuz yanlışlıkla bilgisayarınızdan silinen dosyaları geri yüklemek için bir araçtır. Bu dosyaları dijital kamera hafıza kartları veya MP3 çalarlar, kullanıcı hatasından silindi diğer dosyalar Geri Dönüşüm Kutusu gibi görüntülerden ve boşaltılabilir içerir. Hatta hataları, çöker ve virüsler tarafından silinen dosyaları geri getirecek!

Uzaktan Sunucu Yönetim Araçları Windows 7 için

Uzaktan Sunucu Yönetim Araçları Windows 7 için uzak bilgisayarda çalışmasını rolleri ve özellikleri Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008 veya Windows Server 2003 çalıştıran bilgisayarlarda yüklü yönetmek için BT yöneticilerinin sağlar
Windows 7.

Revo Uninstaller

Revo Uninstaller yazılım kaldırmak ve kaldırmak istenmeyen programların bilgisayarınızda yüklü olsa bile kaldırma ve sorunları var, Windows 7 bunları kaldıramazsınız yardımcı olur Programlar ve Özellikler Denetim Masası uygulamasında.

RocketDock
RocketDock masaüstü için düzgün animasyonlu, alfa karışık uygulama başlatıcısı dok istasyonu bulunmaktadır. Kolay erişim ve organizasyon için kısa yollar açılır güzel bir temiz bir arayüz sağlar. Her öğe ile tamamen orada ne ekleyebilir ve dock başlatma sonu yoktur özelleştirilebilir. Şimdi vazife dock simge olarak görünebilir senin küçültülmüş pencereleri desteği eklendi.

Samurize

NOT: Yüklemek için, kullanmak gerekecektir Uyumluluk Modu kurulum dosyası ile bir Manzara ve Yönetici olarak bu programı çalıştır kontrol.

Samurize Windows için gelişmiş bir izleme sistemi ve masaüstü geliştirme motorudur. BT uzmanları, overclock, oyuncular ve masaüstü modders hem sistem bilgileri için Samurize kullanabilirsiniz, hava durumu, haber başlıkları ve çok çok daha fazlası.

Screenrecorder

Screenrecorder çok kolay-to-use ekran video yakalama programı, Windows Media Kodlayıcısı üzerine geliştirilen, kolayca ne o zaman e hangi gönderebilirsiniz küçük bir video dosyasını-posta gidiyor çekmenizi sağlar uygun kişi. Sonra da bu kişi sanki seni yanında oturuyor video izleyebilir ve ne kendisine gösteriliyor ekranda oluyor.

Secunia Personal Software Inspector (PSI)

Secunia PSI ücretsiz bir güvenlik aracı programlarda güvensiz programları güvenlik tehditlerine maruz sizin için PC’nizin kontrol ederek güvenlik açıklarına karşı bilgisayarınızı güvenli yardım tek amacı ile tasarlanmıştır.

Seçici

Seçici bir hotkey programı bizim üyesi tarafından yazılmış MilesAhead Seçilen Metin veya Pano Metin parametre olarak diğer programları açmak için. Seçici yerine her tarayıcı için bir eklenti yüklemeden tüm tarayıcınızdaki ekleyin.

7stacks

7stacks (ve Vista ve XP) kullanıcıları “7 () veya Hızlı Araç Çubuğu Vista ve XP () in onların vazife simgeleri destesi var” Windows 7 sağlar. Yığınlar kullanarak, kullanıcılar, simge yığılmayı azaltabilir ve tek bir simge halinde ilgili simgeleri bir grup birleştirir.

7-Zip

NOT: Yükledikten sonra, kullanmak uyumluluk modu ve seçin Yönetici olarak bu programı çalıştır seçenek. Daha sonra gitmek gerekir Araçlar ve Seçenekleri menü ile açmak ilişkili 7-Zip istediğiniz dosya ilişkileri seçmek için.

Bir Zip programı 7z, ZIP, GZIP, BZIP2, TAR, RAR, CAB, ISO, ARJ, LZH, CHM, Z, CPIO, RPM, DEB ve NSIS dosyaları açmak için kullanılır. Tamamen özelleştirilebilir kendisi için 7 ilişkili istediğiniz tip-Zip dosyası.

ShellExView

NOT: Indirdikten sonra kullanmak uyumluluk modu ve seçin Yönetici olarak bu programı çalıştır exe dosyası için seçenek. Bu başına bir exe dosyası ve yüklemez.

Bu görüntülemek ve tüm yüklü kabuk uzantılarını yönetmek mükemmel bir araçtır. Varsa, bu gibi sürüm bilgileri, şirket bilgileri, yer, adı ve dosya daha açıklamalar görüntüler. Bu isteğe bağlı olarak devre dışı bırakabilir veya herhangi bir öğeyi etkinleştirin. Bu çok bir uzantısıdır don’t need you devre dışı bırakmanız ya da yararlı olabilir ki arkasına doğru tıkırtı bağlam menüsünden bir önceki yazılımı yükleyin bırakıldı.

SIV

SIV (Sistem Bilgisi ViewerYararlı), Windows, Network ve donanım bilgisi – CPU bilgileri, bilgi PCI, PCMCIA info, USB bilgi, Makine Bilgisi, Donanım Sensörler, Ağ bilgisayarlar, çok sayıda Sistem Bilgi ve daha İşletim görüntülemek için genel bir Windows yardımcı programıdır.

SIW

SIW gelişmiş olduğu Sistem Bilgileri Windows için sisteminizin özellikleri ve ayarları ve görüntüler son derece anlaşılır bir şekilde hakkında ayrıntılı bilgi toplar aracı. sistem bilgileri birkaç ana kategoriye ayrılır:

 • Yazılım: İşletim sistemi,, (Ürün Anahtarları / Seri Numaraları / CD Key) Yazılım ve Düzeltmeler, İşlemler, Servisler, Kullanıcılar, Açık Dosyalar, Sistem Uptime, Yüklü Codec’ler, Yazılım Lisansları Yüklü Secrets (Password Recovery).
 • Donanım: Anakart, Sensörler, BIOS, CPU, chipset, PCI / AGP, USB ve ISA / PnP Aygıtları, Bellek, Ekran Kartı, Monitör, Disk Sürücüleri, CD / DVD Aygıtları, SCSI Aygıtları, SMART, Portlar, Yazıcılar.
 • : Ağ Kartları, Ağ Dağılım, şu anda etkin Ağ Bağlantıları, Açık Portlar.
 • Araçlar: Eureka! (Reveal) şifreleri yıldız arkasında gizli kaybetti, MAC Adres Değiştirici, Monitör Test kapanma / yeniden başlatın.
 • Gerçek zamanlı monitör: CPU, Memory, Page File kullanımı ve Ağ Trafiği.

Smart Defrag

IObit tarafından iyi bir sabit disk birleştiricisi.

SourceSnap

NOT: Bunu alt kısmına doğru görürsünüz.

Kadar seçilen kaynak kodu veya metin hotkey yoluyla bir dosyaya erken programcılar için küçük yardımcı programı. Var 2 yöntem kaydetmek vardır. Bir yeni bir dosyaya kaydedin ve bir erken dosyasına (parçacığını eklemek ekler.) Ek olarak, tercihlerinize göre hotkeys özelleştirmek için imkanı olacaktır.

SpaceSniffer

SpaceSniffer taşınabilir bir disk nasıl klasör ve dosyaları disklerde yapılandırılmıştır anlamak sağlayan araç uygulama tarıyor. Bir Treemap görselleştirme düzeni kullanarak, nerede büyük klasör ve dosyaları cihazlar yerleştirilir derhal algı var.

Spybot Search & Destroy

NOT: Kullanmak gerekecektir Uyumluluk Modu ve seçin Yönetici olarak bu programı çalıştır seçenek.

Bu büyük bir casus yazılım koruma programıdır. Windows Defender ve ek koruma diğer anti-spyware/adware programları ile birlikte bu programı kullanabilirsiniz.

SpywareBlaster

NOT: Kullanmak gerekecektir Uyumluluk Modu ve seçin Yönetici olarak bu programı çalıştır seçenek.

SpywareBlaster, Javacool Yazılım tarafından casus yazılımları ve diğer istenmeyen yazılımların kurulum önlemeye yardımcı olur.

Spyware Terminator

Ile gerçek zamanlı antispyware koruması programı yardım tehlikeli web sitelerine girmesini engelleyebilir uyarır.

StandaloneStack

Bu gibi yığılmış simgeleri içinde görüntüler kısayolları zaman araç çubuğu açık bir araç çubuğu oluşturmanızı sağlar.

Stickies

Stickies masaüstünüzde notlar Mesajıma bir yapışkan notu uygulamasıdır. Özellikleri şunlardır:

 • Bir kez ekranda olacak Stickies kalır nereye kadar kapalı, yeniden doğmuş gibi bile aracılığıyla yerleştirilir
 • Stickies görünüm özelleştirilebilir; yazı tipleri, renkler ve düğmeler değiştirilebilir ve stilleri kurtardı. Stickies resized olabilir.
 • Stickies birbirlerine ve ekranın kenarlarına onları özenle dizilmiş tutmak için erken olabilir
 • Böylece sadece o ekranda’s Show Stickies bir web sitesi, belge veya klasöre eklenebilir
 • Stickies bir makinenin diğerine ya TCP / IP ağ bağlantısı üzerinden aktarılabilir ya da SMTP posta sunucusu ya da MAPI istemcisi kullanarak:
  • Otomatik olarak diğer arkadaşlarından devredilebilir Hiyerarşik arkadaş listesi,
  • Almak Play bir ses dosyası
  • Imza veya e-postayla gönderilen Stickies için
  • Favori arkadaşlarınız ve özel listeler yapılabilir
 • Stickies belirli bir süre için, belirli bir tarih ve saat veya sonrasında her gün, hafta veya ay kadar hatırlatmalar olarak hareket gizli olabilir.
 • Stickies alarmları seçtiğiniz bir noktada onları fark sağlamak için ayarlanmış olabilir
 • Stickies ve Palm ve PPC PDA aktarılabilir.
 • Uluslararası dil ve RTL metin desteği
 • Stickies Windows Vista ile çalışır
 • Stickies küçük ve basit, tek bir metin dosyasına ve yazar kayıt değiştirmez
 • AD ağ yöneticilerinin ayarlarını kontrol etmek için Grup İlkesi kullanabilirsiniz
 • API izin diğer uygulamaları ile entegrasyon

VLC Media Player

VideoLAN VLC Media Player, çeşitli ses ve video formatları için yüksek derecede taşınabilir multimedya oynatıcı (MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MP3, OGG, ediyor …) yanı sıra DVD, VCD ve çeşitli streaming protokolleri . Ayrıca olarak kullanılabilir akışına sunucu tek noktaya yayın veya IPv4 veya IPv6 içinde çok noktaya yüksek bant genişliği ağ içinde. Herhangi bir harici codec veya çalışma programına ihtiyacınız yok.

Winamp Media Player

MP3, Multimedya ve Müzik Çalar.

WinAudit

WinAudit kullanmak için hiçbir özel bilgi programı kullanmak için gereklidir kolaydır. It is a self-hiçbir kurulum veya yapılandırma ihtiyaçlarını tek bir dosya içeriyordu. Bir disket veya USB çalıştırılabilir sopa. Bu bir PC denetim ve yazılım, lisans, güvenlik yapılandırması, donanım, ağ ayarlarını envanteri verir …

WinDirStat

WinDirStat Disk kullanım istatistikleri görüntüleyici ve Microsoft Windows için temizleme aracıdır.

Windows Otomatik Yükleme Seti (Windows 7 Beta)

Windows Otomatik Yükleme Kiti, yüklemek için özelleştirmek ve işletim sistemi Microsoft Windows 7 Beta aile dağıtılmasına yardımcı olur.

Windows 7 Güvenlik Duvarı Denetim

Bu Sfenks ile Gelişmiş Güvenlik Windows 7 çok daha kolay kullanmak için Windows Güvenlik Duvarı kullanarak yapmak bu programın ücretsiz sürümü kullanabilirsiniz.

Windows Live Mail

NOT: Kadar görmek Menü çubuğu, ALT + M ve kontrol “Tüm menüleri göster. Sen WQL veya beta sürümünü indirebilirsiniz.

Windows 7 bir e-posta programı ile gelmiyor dahil. Windows Mail de Hotmail web tabanlı e-posta destekler Live. It, IMAP, HTTP web sitesi (EX: Hotmail) e-posta, POP3 ve çok daha kararlı. Plus, WLM bir görev çubuğu simgesine en aza indirmek ve her e-posta hesabı için ayrı bir Gelenler sahiptir. Bu bir yeri vardır harika özellikler.

Windows Live Messenger

NOT: Eğer görmek bildirim alanında yerine görev çubuğunda bir simge istiyorum: Windows Live Messenger – vazife ya da Bildirim simgesi .

Windows Live Messenger ton ile büyük bir anlık ileti programıdır özellikler.

Windows 7 Logon Arka Plan Değiştirici

Windows 7 Logon Background Changer bir açık kaynak yazılım, Windows 7 oturum açma ekranın duvar kağıdı değiştirmenize olanak (aynı zamanda hoş geldiniz ekranı “veya” giriş ekranı “bilinir).

WinPatrol

NOT: WinPatrol Plus bir ücretsiz değil.

WinPatrol bir anti casus yazılım kullanılabilir / bu saldırılara ve bilgisayar çevre ihlallerini tespit için bir sezgisel davranışçı yaklaşım kullanır adware programı. Geleneksel güvenlik programları sabit diskinize önceden belirlenen tehditler için arama tarama. WinPatrol kritik sistem kaynaklarını fotoğrafını çeker ve sizin bilginiz olmadan olabilecek herhangi bir değişiklikten sizi uyarır.

Wise Disk Cleaner

Çok ayrıntılı önemsiz ve temiz dosya temp. Seçeneği Geri Dönüşüm Kutusu’na amaçlar için geri silme hakkına sahiptir.

Wise Registry Cleaner

UYARI: Tüm kayıt defteri temizleme programları olduğu gibi, sadece basit bir silmeden önce tarama sonuçları doğrulamak gerekir.

Çok ayrıntılı kayıt defteri temizleyici. Kayıt defterinde düzeltmek için hataları bulma konusunda yardımcı olabilir. Bir yedekleme özelliğini kayıt defteri değişikliklerini gerekirse geri etti.

Word Viewer

Microsoft Word Viewer ile ve Uyumluluk Paketi, Sen, baskı ve kopyalama Microsoft Word belgesi içeriği başka bir programa görüntüleyebilirsiniz. Ancak, bir belge veya yeni bir belge oluşturmak kaydetmek, açık bir belgeyi düzenleyemez.

WSCC
WSCC (Windows Sistem Kontrol Merkezi) sizin, yüklemek için güncelleme, idam ve çeşitli sistem yardımcı suites programları düzenlemek olanak tanıyan ücretsiz, taşınabilir bir programdır. WSCC sadece bir arayüz, indirmeniz ve ayrı ayrı programlar yüklemek gerekir. Alternatif olarak, WSCC indirmek ve programları çalıştırma http protokolünü kullanabilirsiniz.

Sumatra PDF

Sumatra PDF bir ince, ücretsiz, açık-Windows için kaynak PDF görüntüleyici.

SUPERAntiSpyware

UYARI: Bu program sadece 64-bit Windows 7 çalışıyor now. Bir 32-bit Windows 7 yüklemesinin sonunda donma olacak.
NOT: Yükledikten sonra, kullanmak gerekecektir Uyumluluk Modu Bu programın kısayol ve check “Run yönetici olarak bu programı” ile.

Bu başka büyük casus yazılım koruma programıdır. Windows Defender ve ek koruma diğer anti-spyware/adware programları ile birlikte bu programı kullanabilirsiniz.

SuperCopier

SuperCopier Windows Explorer dosya kopyalama değiştirir ve birçok özelliği ekler:

 • Transfer resuming
 • Kopyalama hızı kontrolü
 • Hiçbir hata Bir kerede fazla 2GB kopya
 • Kopyalama hızı hesaplaması
 • Iyi kopya ilerleme göstermek
 • Biraz daha hızlı
 • Kopya listesi düzenlenebilir süre kopyalama
 • Hata günlüğü
 • Kopya listesi / yükleme tasarrufu
 • vs ….

Switcher

NOT: Bu program hakkında daha fazla bilgi için, bkz: Switcher Genel

Switcher sizin pencerelerin kontrolü size verir bir Flip3D yerine geçer. Tek bir ekranda hızlı, onlar üzerinden arama tüm pencereleri bak bile favori renkleri ve yazı tiplerini onları süsleyin.

TeamViewer

TeamViewer herhangi bir PC veya sunucu için Tüm dünyada sadece birkaç saniye içinde bağlantı kurar. You can uzaktan kumanda eşinizin PC gibi eğer önünde oturuyordu.

Texter

Texter metin yerine klavye makro aracıdır. Bu o zaman tetikleyen, metin daha büyük bir parça ile hotstring yerini alacak metni ikame hotstrings define sağlar. Metnin en yaygın yazdığınız ön girerek Texter içine ederek, sayısız tuş vuruşlarını kaydedebilir

Sage

TheSage’s İngilizce Sözlük ve Thesaurus bir tek ve güçlü bir dil referans sistemi içine İngilizce dil tam bir sözlük ve çok yönlü thesaurus bütünleştiren profesyonel bir yazılım paketidir. TheSage doğrudan hemen hemen herhangi bir program (IE, Word, Firefox, Outlook, Thunderbird, …) için kelime arayabilirsin ve% 100 taşınabilir.

Windows Vista Flip 3D Activator

Windows Vista Flip 3D Activator Windows Vista ve Windows 7 için büyük sizin fare ile kontrol izin vererek Flip 3D özelliğini geliştirir küçük bir yardımcı programdır. Bunu ( “Hotspots”) masaüstü, herhangi bir fare düğmesini veya her ikisi de, bir veya daha fazla köşe seçebilmektedirler Windows Flip 3D etkinleştirin. Açıldıktan sonra, bir pencere seçmek için fareyi kullanabilirsiniz.

ThreatFire

Şüpheli davranıyorsa PC Tools ThreatFire imza anti-ne düşündüğü konusunda sizi uyarır casus yazılım programı dayanır. O ve bir rootkit tarayıcı içerir çok çok daha fazlası.

Thunderbird

Mozilla Thunderbird iyi bir e-posta istemcisi programıdır.

Üstteki Toggle

NOT: Bu bizim üye tarafından yazılmıştır MilesAhead.

Üstteki Toggle “Always On Top veya kapalı Control + + kullanarak sağ tıklayın Etkin pencerenin” öznitelik geçiş yapar.

Trader’s Little Helper

Kayıpsız sıkıştırılmış ses dosyalarının Traders () maymun, flac MKW veya shn dosyaları örneğin, oluşturma encode / sektör sınır hataları, oluşturmak veya sel dosyaları düzeltme sağlama doğrulamak şifresini çözmek için farklı uygulamalar bir sürü kulp gerekir. Ayrıca en çok kullanılan araçlar komut satırı programları nasıl çeşitli parametreleri kullanmak için daha derin bir bilgi gerektiren. Trader’s Little Helper demetleri bir tek kolay kullanımlı arayüzü ve bu uygulamaların en önemli özellikleri.

TreeSize Free

TreeSize Free nerede değerli alana gitti anlatır. TreeSize özgür bir klasör veya sürücünün içerik menüsünden başlatılabilir ve alt klasörleri dahil olmak üzere bu klasörün boyutunu gösterir. Sen Explorer’daki bu klasör tarzı gibi genişletebilir ve her alt klasörün boyutunu göreceksiniz. Tarama bir iplik, bu yüzden zaten sonuç ise TreeSize Free çalıştığını görebilirsiniz yapılır. Hangi dosya sistemi tarafından israf olduğu alan, ve görüntülenebilir sonuçları bir raporda basılabilir.

TrueCrypt

TrueCrypt hangi oluşturup şifreli sanal sürücüyü kurmasını sağlayan bir açık kaynak app. Bunu götürmek istediğimi saklayabilir, ve tamamen erişilemez olacak ve kim şifre yok herkes görünmez.

Türleri

Türleri Windows için istediğiniz programı dernekler, simgeler, bağlam menüleri ve çeşitli dosya türleri Explorer’da görüntülenen diğer özelliklerini düzenlemek için olanak sağlayan bir serbest ve hafif bir yardımcı programdır.

UK’s Kalender

Bu program size tarih ve görevleri düzenlemek ve Yaklaşan etkinlikleri hatırlatıyor yardımcı olur.

Ultimate Tweaker

Ultimate Tweaker v 2.0, ücretsiz Tweak UI Programı tweaking ve Windows 7 ve Windows optimize Vista’nın 32-bit ve 64-bit olduğunu. Bu sadece indirilebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için Windows özelleştirmek için taşınabilir bir uygulama olarak kullanılır. Sağgörülü tweaking ile, sistem, daha kararlı daha hızlı ve daha birkaç fare tıklaması ile güvenli yapabilirsiniz. Tweaker olup Windows 7 veya Windows Vista yüklü ve buna göre size ilgili tweaks sadece sunar algılarsa.

UltraVNC

UltraVNC bir Internet veya ağ () kendi ekran üzerinden başka bir bilgisayarın ekran bir program kullanımı kolay güçlü. Program, diğer PC kontrol etmek için uzaktan fare ve klavye kullanmanıza olanak verir. O uzaktaki bir bilgisayarda, sanki onu önünde, bulunduğunuz yerin sağdan oturuyordu çalışması anlamına gelir. Eğer bilgisayar desteği sağlamak, hızlı bir şekilde dünyanın her yerinden gelen müşteri bilgisayarları, erişim ve uzaktan yardım masası sorunları çözmek! SingleClick gibi eklentiler ile müşterilerinize daha önceden gerekmez yazılım yüklemek veya uzaktan yardım masası destek almak için karmaşık işlemleri yürütmek.

uTorrent

Utorrent ücretsiz bir sel müşteri programı dosya paylaşımı için kullanılır.

Virtual CloneDrive

Virtual CloneDrive çalışır ve fiziksel bir CD gibi davranır / DVD sürücü, ancak sadece neredeyse var. Resim CloneDVD or CloneCD ile sanal bir diske, sabit disk veya ağ sürücüsü ve normal bir CD / DVD sürücüsü içine ekleme gibi aynı şekilde kullanılan monte edilebilir oluşturulan dosyaları.

VistaSwitcher

VistaSwitcher Windows işletim sistemi için bir görev yönetimi yardımcı programdır. Kurulduktan sonra, bu varsayılan Windows Alt-tüm isimleri ve önizleme fotoğraf ile görevler çalışan ve sağlar onlara fare ve klavye kısayolları kullanarak eylemleri listesini gösterir güzel bir kutu ile Sekme iletişim yerini alır. Tek bir tıklama ile, bir görev için, en üst düzeye çıkarmak, ana penceresini geri ya da süreci en aza yakın geçiş yapabilirsiniz.

Windows Virtual PC

Windows Sanal bilgisayar, birden çok bilgisayar çalıştırmak tabanlı işletim sistemleri bir iş istasyonu aynı anda sağlayan güçlü bir yazılım sanallaştırma çözümü, siz yeni bir işletim sistemine geçiş emniyet eski uygulamalar ile uyumluluğu sağlamak için net sağlamaktadır.

Vista Shortcut Manager (Yöntem İki)

Frameworkx Vista Shortcut Manager veya kısayol kaplaması ok kaldırmak için ne isterseniz onu değiştirmenizi sağlar. Ayrıca eklemek veya kısayolları için Kısayol adı uzantısı kaldırmanıza olanak sağlar.

Vista Start Menu
NOT: Sadece programı varsayılan Windows 7 Başlat Menüsü herhangi bir zamanda geri bildirim alanında simgesini kullanarak çıkabilirsiniz. Sadece tekrar tekrar programın Başlat Menüsü kullanmak için programı çalıştırmak.

Vista Start Menu varsayılan Başlat Menüsü için Vista ile gelen bir çok güzel yerini almıştır. Özelleştirilebilen özellikleri doludur. Bu program hakkında daha fazla bilgi için bağlantıya göz atın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ücretsiz pornohd pornobedava porno izle