Home » Teknoloji Haberleri » Chrome 2 Pre-Beta Geldi – Chrome İndir Download

Google’ın web tarayıcısı(Browser) Chrome hızlı bir yükseliş ve o yükselişten sonra, üzerinde bulunan açıklar nedeniyle tekrar büyük bir düşüş yaşadı.Şimdi Google tekrar yükselmek için Chrome’un yeni sürümü için kolları sıvadı.

Google‘ın geliştirdiği, Firefox, İnternet Explorer, Opera’ya rakip olarak çıkan Chrome’un yeni sürümü geliyor.

Google Chrome Pre-Beta‘daki büyük değişikliklerden birisi tarayıcı motoru Webkit‘in yeni sürümü olması.Bunun dışında Chrome size tam ekran uygulama gibi değişiklikler sunuyor.

Herkesin bildiği gibi Chrome yükseldiği günden sonra birçok açıkla karşılatı.Bu da kullanımını düşürdü.Google’da tekrar yükselmek için tarayıcıyı güncelliyor.Artık ne kadar başarılı siz karar verin.

Not:Beta sürümü kurmak için ilk sürümün bilgisayarınızda önceden kurulu olması gerek.Aksi halde yüklenmez.Chome Pre-Beta srümünü indirdikten sonra “DEV:” kısmını seçiniz ve “Update” tuşuna basın.Bu işlemden sonra Chrome’un eski srüümünü açın ve: “Uptade Now” kısmına gelin.

Uyarı:Kurduğunuz bu sürüm beta bile sayılmaz.Yani güvenlik açığı vs. olabilir.Pre-Beta sürümünü denedikten sonra silmenizi tavsiye ederiz.

Chrome Pre-Beta Sürümünü İndir

Chrome’un Gerçek Sürümünü İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Latest

Adobe Flash Player Son Sürüm İndir
Turkcell 3G Vınn Kota Sorgulaması
Facebook benim sehrim oyunu
Arşiv Biçimi Tanınmıyor Veya Arşiv Hasarlı Çözümü
Vodafone 3g Modem Kurulumu