Home » Bilgisayar Oyunları » YoVille Nasıl Oynanır ? YoVille Hileleri

Facebook popüler oyunlarından biri olan YoVille için sanal hayat similasyonu da diyebiliriz. Zynga yapımı olan YoVille oyununda kendi evinizi dizayn edebilir, karakterinize giysi, takı vb. eşyalar alabilirsiniz. Oyun sadece bundan ibaret olmayıp diğer FaceBook arkadaşlarınızla komşu olmanıza imkan sağlıyor.

Canınız sıkıldığı zaman onların evlerini ziyaret edebilir, küçük sürprizler yapabilirsiniz. Oyun içine entegre edilmiş bir sohbet sistemi mevcut, bu sayede online olan kişilerle bazı mekanlarda sohbet edebilirsiniz.

Oyundaki eşyalar için çeşitli alternatifler mevcut yani aynı eşyanın sarısını, kırmızısını hatta grisini bile markette bulabilirsiniz. Paranız kalmadığı zaman karakterinizi işe gönderip para kazandırabilirsiniz. Kazandığınız paralarla eşyalar alıp arkadaşlarınıza hava atmak sizin elinizde. Sizde geç kalmadan YoVille oyununa katılın ve eğlencenin tadını çıkarın…

YoVille Uygulmasının Anasayfası İçin Tıklayın. Burayı tıkladıktan sonra uygulamaya git deyip oyunun tadını çıkartabilirsiniz.

7 thoughts on “YoVille Nasıl Oynanır ? YoVille Hileleri

 1. kadriye diyor ki:

  bence çok eğlenceliiiiiii

 2. buse diyor ki:

  arkadaslar yovile de youcas nasil aliniyo bilen varmi*?

 3. MERT diyor ki:

  kigat para nasıl alınıyor

 4. MERT diyor ki:

  para hilesi bilen vrmı

 5. nazli diyor ki:

  fffff

 6. burak diyor ki:

  süper

 7. ece diyor ki:

  süper bi oyun bu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*