En iyi webmaster sitesi olan r10.net sitesinde ilyasbat nickli arkasımızın yayınladıgı wordpress uyumlu film botunu yayınlamak istedim. Kurulumunu direk kendi sitesinden anlattıgı gibi sizlere aktarıyorum.

Uyarı1:

Botun çalışması için sunucunuzda İoncube yüklü olması gerekli.

Uyarı2:

Botun çalışması için sunucunuzda Curl yüklü olması gerekli.

Uyarı3:

Botun çalışması için sitenizde bir sitemin linkinin olması gerekli.

Baştan uyarayım da sonra linkten haberimiz yoktu vs söylemlerle karşılaşmayayım.

Şimdi gelelim botun özelliklerine:

Aslında olaya sadece bir bot gözüyle bakmanız doğru olmaz. Bir video player eklentisi olarak da kullanılabilir. Kabataslak özelliklerine geçelim

  • Bot ben istemedikçe patlamaz. Çünkü içerikleri benim oluşturduğum film havuzundan çeker. Şu anda film havuzunu besleyen iki tane bot var. Sürekli güncelleniyor yani film havuzu.
  • Player kodunuzu bottan ayarlayabilirsiniz. Böylece istediğiniz gibi player değiştirebilir veya playerınızda kolayca tema ekleyebilirsiniz. Normal yazı eklerken de [dosyaflv=”flv linki”] şeklinde video eklerseniz bu sizin bota eklediğiniz playerdan açılacaktır.
  • Filmin afişlerini isterseniz sunucunuza indirebilir, isterseniz direk link olarak kullanabilirsiniz.
  • Filmin afişlerini isterseniz herhangi bir özel alana ekleyebilir(özel alan anahtarı yine admin panelden ayarlanabiliyor), isterseniz direk yazının başına ekleyebilirsiniz.
  • Film partlarını isterseniz sayfalama yaparak(<!–nextpage–>), isterseniz alt alta çağırarak ekleyebilirsiniz.
  • Otomatik etiketleme yapabilirsiniz. Diyelim film başlığımız Kung Fu sizin otomatik etiket ayarlarınız ise {baslik} izle, sınırsız {baslik} izle. Böylece Kung – Fu başlıklı yazınıza Kung fu izle, sınırsız Kung fu izle etiketleri otomatik olarak eklenir.
  • Admin panelde kolay kullanım açısından Jquery’den faydalanılmıştır.

Botu Buradan İndiriniz

Kaynak:

8 YORUMLAR

  1. Madem payylaşıyorsun çalışanları ver yada verme patlamaz diyosun daha kurulumda hata veriyor.Kusura bakma ilyas hit kazanacam die iyice düşüyorsun…!!!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here