Anasayfa Sorunlarınız & Çözümleri, Tavsiye & İpuçlarıTwitter’da Unfollow Edenleri Ögrenme – Twitter da takip etmeyenleri ögrenme

Twitter’da Unfollow Edenleri Ögrenme – Twitter da takip etmeyenleri ögrenme

Anlık mesajlamanın kralı olan Twitter’da takip edilenlerden ziyade sizleri takip etmeyeleri yani ingilizce adı ile unfollow olanları nasıl ögrenmek istiyorsanız yapmanız gereken birkaç işlem vardır.Bunu ögrenmek için birkaç site vardır ben 2 tanesini anlatacagım bunlardan biri http://www.justunfollow.com isimli site. Bu siteye giriş yaptıktan sonra yapmanız gerekenler şunlar.

 

Verdigim adresteki siteye twitter hesabınızla baglanınız Ve “Show Non-followers” butonunu tıklıyorsunuz. Ardından bütün sizin takip edip, onların takip etmediği liste karşınıza geliyor. Listeden sırasıyla en sağında “Unfollow” düğmesini tıklamanız yetiyor.

2. site ise http://who.unfollowed.me/. Öncelikle linke tıklayarak siteye giriyorsunuz. “Sign in with Twitter” diyerek sitenin hesabınıza erişmesine izin veriyorsunuz. Tekrar siteye yönlendirdiğinde sağ tarafta bulunan “who unfollowed me lite” altındaki seçeneklerden işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

* check unfollower: Bu linke tıkladığınızda sizi kimlerin unfollow ettiğini görebilirsiniz. Bu işlemi ücretsiz olarak 15 dakikada bir yapabilirsiniz.

* who’s not following back: Bu linke tıkladığınızda ise sizin takip ettiğiniz kişiler içinden sizi takip etmeyen kişileri listeler.

* unfollower history: Bu linke tıkladığınızda ise son 7 gün içerisinde sizi kimlerin unfollow ettiklerini ve bir haftada toplamda kaç takip eden kaybettiğinizi görebilirsiniz. Ayrıca bu kişileri tweet atarak yayınlayabilirsiniz.

Yapacaklarınız bukadar umarım yardımcı olabilmişimdir.

BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZ

Bu yazıya 3 yorum yapılmış.

 • Faruk

  06 Ağustos 2012 Tarih: 15:11

  İnceledikten sonra

 • berna

  09 Eylül 2013 Tarih: 18:35

  yabancı dilde ne yapabilirim ne dediğini anlamıyorum birde bu uygulama para istiyomu ?

 • serda cicek

  24 Nisan 2014 Tarih: 18:41

  arıyorum arıyorum