Home » Teknoloji Haberleri » BlackBerry Curve 9320 özellikleri ve fiyatı

Tüm diğer BlackBerry modelleri bulabileceğiniz gibi denetimler açısından telefonun ortasındaki kemer, merkezi bir navigasyon tuşu da görür. Bu tuşları, menü ve geri çağıran ortak düzenlemesi ile çevrili. Uygulamayla ilgili çalışmaları çok az fark olmasına rağmen diğer modellerin aksine, Curve 9320 bu fiziksel düğmeleri vardır.

Tasarım ve klavye


Küçücük boyutları ile BlackBerry Curve 9320 aynı ailenin önceki aygıtların kendini farklılaştırmak için bir neden olamaz. 
Bu daha cazip bir cihaz yapmaz yapması  için biraz ayrıntılı detaylar gerektirir, popüler 9300 değiştirilmiş hali diyebiliriz. 

Donanım ve kameralar

RIM, küçük modellerde tam donanım özellikleri ile yeni çıkacak değil, her aygıtın bir hiyerarşi içinde oldukça iyi uyuyor gibi belki de, önemli değil. Curve 9320 yılında 512MB RAM ve dahili hafıza, 512MB olsun, ama 800MHz işlemci resmen açıklanmaz. 

Yazılım

Tabii ki donanım ve yazılım birlikte çalışır, ancak Curve 9320 hakkında daha fazla rahatsız edici şeylerden biri bu cihaza özgü değildir ve bu deneyim uygulamalardaki yükseltme veya yükleme deki garip yavaşlamasına neden olmamalı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Latest

Adobe Flash Player Son Sürüm İndir
Turkcell 3G Vınn Kota Sorgulaması
Facebook benim sehrim oyunu
Arşiv Biçimi Tanınmıyor Veya Arşiv Hasarlı Çözümü
Vodafone 3g Modem Kurulumu