Home » Teknoloji Haberleri » Windows 8’e Windows Media Center Yukleme

Sürüm de bulunmayan Windows Media Center nasıl ekleyeceğimiz ve nasıl kullanacağımızı anlatacağım bu sayede rahatlıkla kullanacaksınız.

Windows 8 Release Preview işletim kullanan kişilerde Windows Media Center yükleme ve kurulumu aşağıda detaylı şekilde bulunuyor.

Aşama 1:Başta yapmamız geren bilgisayarımızdan “Arama” kısmına gelrek (Windows + F tuşlarına basarak da açabiliyoruz) “özellik ekle” yazıyoruz ve az aşağısın da “Ayarlar” kısmına tıklıyoruz. Sonra önümüze çıkan sekmede hemen sol taraftaki “Windows 8’e özellik ekle” bölümüne giriyoruz.

Aşama 2: Açılan Sayfa da “Zaten bir ürün anahtarım var” sekmesini işaretliyoruz.

Aşama 3: Ürün anahtarını isteyen pencere geliyor ve bu bölüm de ürün anahtarı kısmına MBFBV-W3DP2-2MVKN-PJCQD-KKTF7 şeklinde ürün anahtarımızı giriyoruz ve “ileri” diyoruz.

Aşama 4: Yeni gelen bölüm de ise yapmamız gereken çok basit “Lisans koşullarını kabul ediyorum” bölümüne işaretleyip “özellik ekle” bölümüne tıklayarak geri dönüyoruz .

Sonra artık Windows Media Center yükleme başlayacak bir süre bir şeyler yüklenip duracak hatta bilgisayar kendini kapatıp açacak ve işlem bitti sonucu alacaksınız.

Windows Media Center Bilgisayarınıza yükledi ve artık güle güle kullanın…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Latest

Adobe Flash Player Son Sürüm İndir
Turkcell 3G Vınn Kota Sorgulaması
Facebook benim sehrim oyunu
Arşiv Biçimi Tanınmıyor Veya Arşiv Hasarlı Çözümü
Vodafone 3g Modem Kurulumu