Home » Güncel Video » Cem Yılmaz İş Bankası İlk Reklam filmi izle

Cem yılmazın oynadığı İş bankasının ilk reklam filmini sizlere sunuyorum bugün. Bu reklam filmin iş bankasının günümüze kadar nasıl uzandığı ne aşamalar geçirdiği bu zamana kadar nasıl geldiğini anlatıyor. İlk reklam filmi olarak gerçekten uzun bir süreç de müşterilerine nasıl odaklandığını anlatıyor. İş bankası ilk reklam derken geçmişteki reklamı değildir iş bankası günümüze kadar hiç reklam yapmamıştır onun için ilk reklamı deniyor ve ilk reklamın da da bu kadar anlamlı olacağı akıl sır ermezdi.

Reklam filmi 88 sn üzerine kurulu ve yaptığı bütün çalışmaları ve yaptığı bütün yatırımları ele alıyor günümüzde ki durumdan daha çok geçmişte yaptıkları hakkında bilgi veriyor gerçekten kaliteli ve anlamlı bir çalışma olmuş durumda şuan da.

Bu reklam filmi güzel bir ekip ve Cem Yılmazın komedyenliği ve anlatım tarzıyla da hiç unutulacak gibi değil daha çok reklamın içeriğin deki anlatım tarzı herkesi etkilemiş durumda ve şuan Türkiye de bir çok yatırımcısı ve kullanıcısı olan iş bankasın dan da böyle bir şey beklenirdi.

Şimdi sizlere o kısa reklam filminin videosunu sunayım sizlerde beğenim bizlere bunun hakkında yorum atarsanız atladığımız kısımlarda bilgimiz olsun .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Latest

Adobe Flash Player Son Sürüm İndir
Turkcell 3G Vınn Kota Sorgulaması
Facebook benim sehrim oyunu
Arşiv Biçimi Tanınmıyor Veya Arşiv Hasarlı Çözümü
Vodafone 3g Modem Kurulumu