Home » İnternet Haberleri » GittiGidiyor.Com Reklam – Tık Başına 0.10 TL

Ebay ile ortak olan GittiGidiyor sitenize yerleştireceğiniz reklamların tık başına 0.10 Kuruş veriyor. Diğer firmalardan oldukça yüksek bir para veren Gittigidiyor hakkında detaylı bilgi…

Gittigidiyor.com’dan WebMasterlara ya da blog sahiplerine fırsat.Tık başına 0.10 Kuruş !!!

Gittigidiyor’dan aldığınız reklamlarda tık başına size 0.10 tl veriyor.Detaylı bilgi….

Sayfa Görüntüleme Oranına Göre Tık başına fiyat:

Not:Tıklanma oranındaki artışa bağlı olarak kazancın da artırılması için ilgili kampanyanın bir hafta boyunca her gün yayınlanması ve bu bir haftada kampanya toplam gösterim sayısının 5.000’in üzerinde olması gerekmektedir. Gösterim sayısı bu rakamın altında kaldığı takdirde, minimum tıklanma ücreti (5 Kr) üzerinden değerlendirme yapılacaktır.

Bu sisteme birden fazla siteyle katılabilirsiniz.Ancak siteniz Türkçe olmalı ve Türkiye Cumhuriyet’i sınırları içinde bir bankanız olmalıdır!Aksi halde onay alamazsınız.

Paramı ne zaman alacağım” diyorsanız, hesabınızdaki para 50 TL‘ye ulatığı zaman paranızı hesabınıza gönderebilirsiniz.

Ödeme şekli ise :

Tüm para transferleri Cuma günleri, şirket veya şahıs banka hesaplarına yapılmaktadır. Resmi tatil veya Bayram gününe denk gelen Cuma günleri olduğunda ise ödemeler bir sonraki Cuma günü yapılmaktadır. Banka hesabı, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde faaliyet gösteren bir banka kuruluşu olmalıdır. Yurtdışı bankalarına ödeme yapılmamaktadır.

Bu sistem birçok reklam veren firmadan daha çok para sunuyor.Özellikle teknoloji sitelerinde kullanılması çok etkili olacaktır…

Kayıt olmak için tıklayınız…..

2 thoughts on “GittiGidiyor.Com Reklam – Tık Başına 0.10 TL

  1. murat dedi ki:

    merhaba

  2. oyuncu dedi ki:

    En fazla o kadar veriyor. Bazı reklamlar 0.04 kr. yani 1 tl için 20 tık gerekiyor. Yaklaşık 250 kişiden biri tıklama yaptığı düşünülürse 5000 defa reklamı görüntüleyip 1 tl kazandırabilir ki bu google ın verdiğinin yarısı bile değil. Bana göre google adsens daha iyi yaklasık tık başına 0.10 usd veriyor. reklam alacaklar iyi düşünsün derim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Latest

Adobe Flash Player Son Sürüm İndir
Turkcell 3G Vınn Kota Sorgulaması
Facebook benim sehrim oyunu
Arşiv Biçimi Tanınmıyor Veya Arşiv Hasarlı Çözümü
Vodafone 3g Modem Kurulumu