Home » Teknoloji Haberleri » Oyunlarda 3D Devri

Oyunlarda 3D Devri
3d günümüzde çok yaygın olan yaşamımıza girmiş ve çok keyif verici hem tv de hem de bilgisayar ortamında canlanan bir görüntü üstünlüğüdür. 3d deyince ilk akla gelenler 3d savaş oyunlarıdır. Genellikle erkeklerin tercih ettiği savaş oyunları işin içine 3d girince bayanlarında zevkle oynadıkları bir bilgisayar oyunu haline dönüştü.

3d savaş oyunları gerçeğe daha yakın olduğu için beğeniyle oynanmakta ve alışkanlık haline bile dönüşebilmektedir. Dört beş yaş çocuklarının bile bilgisayar oyunu oynarken artık 3d oyunları tercih etmesi de 3d oyunlarının ne kadar zevkli olduğunun bir ispatıdır.

3d oyunlar

3d oyunlar

Bilgisayar oyunları zaten çok zevkli olur, buna birde gerçekmiş gibi karakterler eklenince insan oyunun başından kalkamaz bir hal alıyor.
Sizde 3d araba oyunlarını beğeniyle oynuyor ve en güzel oyunların hangi sitede yer aldığını öğrenmek istiyorsanız mutlaka www.3doyunlar.com adresine girip dilediğiniz oyunu en üst kalitede oynayabilir keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Boş zamanlarınızı değerlendirmek ve hayata farklı renkler katmak için küçük – büyük ayırt etmeden 3d araba oyunları oynayabilir, keyifle geçecek zamanların tadını çıkarabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Latest

Adobe Flash Player Son Sürüm İndir
Turkcell 3G Vınn Kota Sorgulaması
Facebook benim sehrim oyunu
Arşiv Biçimi Tanınmıyor Veya Arşiv Hasarlı Çözümü
Vodafone 3g Modem Kurulumu