Youtube, metacafe, daliymotion gibi sitelerdeki videoların uzantıları FLV’dir.Bu dosyaları kullanmak için Free FLV Converter’a ihtiyacnız var:

Bunları indirdiğimizde bilgisarımızda izlemek için ya da başka bir durum için bunları Avi gibi Windows Media Player’dan izlemek isteyebiliriz 🙂 İşte size ücretsiz bir FLV Converter. İndirmek için:

Free FLV Converter İndir

Free Flv converter ile video sitelernde arama yapıp bu videoları oynatabiliyor ve aynı zamanda indirebiliyor. Programın ücretsiz olması ve kolay kullanılması sağladığı avantajlardan birisi. Program indirdiğiniz  videoları Avi’ye çevirip aynı zamanda iPod, iPhone ve PSP gibi taşınabilir cihazlara dönüşüm de yapmaktadır. Gerçekten çok kullanışlı ve bu tip sitelerde dolaşanların kullanabileceği ücretsiz bir converter.

11 YORUMLAR

  1. Sende bulamadıysan ben ne yapabilirim. Sende site sahibi birisisin ondan dedim. Kırmızı renkle Free FLV Converter İndir yazıyor baglantı reklamının altında.

  2. KARDEŞİM EMEĞİNİZE SAĞLIK KAV GUNDUR ARIYORDUM BU PROGRAMI BURDA BULDUM
    COK TŞK EDERİM SAĞOUN BUNDNA SONRA BURAYI TUM ARKADASLARIMA ÖNERCEM KOLAY GELSİN

  3. programın kısıtlamalı değilmi yanı 1 ay sonra kullanım suresi dolmuyomu teşşekkür ederim

  4. ya ındırdım acıo ama benım amacım arabamdakı tw nın bunları acması bılgısayarımda gom da var bu fvl nın uzantısını degıstırcek yenı bı ısımde vercek bı program yok mu ??

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here