Home » Cep Telefonları Haberleri » Samsung Galaxy Win I8552 Süper Fiyat

Samsung Galaxy Win Özellikleri

Samsung’un yeni modelli görücüye çıktı.
Samsung 4 çekirdekli işlemcisi ve yüksek donanım özelliklerine sahip Galaxy Win’i tanıttı.

Son yıllarda akıllı telefonlar  konusunda lider olan Samsung  hareketli kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış, yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy Win‘in tanıtımını yaptı.

Mobil kullanıcılara benzersiz ve pratik bir seçenek sunan Galaxy Win, zorlu görevlerin üstesinden gelecek donanıma sahip olmasının yanı sıra iş  hayatını ve kişisel yaşamı birbirinden ayırmak için çift SIM kart desteği ile iki ayrı hat taşıyabiliyor, optimum görüntüleme için  4,7 ” büyüklüğünde  bir ekran, ve çok daha fazlasını içeren zahmetsiz bir kullanıcı deneyimi de sunuyor.

ANDROİD İŞLETİM SİSTEMİ

Cebinize rahatlıkla sığacak şekilde tasarlanan Samsung Galaxy Win, gücünü AndroidTM işletim sisteminden alıyor ve gerek oyunları, gerek çoklu medya kullanımını kolaylaştıran güçlü bir donanımla geliyor.

1.2GHz (Quad-Core) dört çekirdekli işlemcisi ve 4,7 inç ekranıyla canlı renkler ve yüksek çözünürlük sunan Galaxy Win’in 5 megapiksel kamerası kaliteli fotoğraf çekimini sunuyor, En iyi fotoğraf ile çoklu renk efektleri de içeren özelliklerle donatıldı. Galaxy Win, 8GB dâhili hafıza ve 2.000 mAh bataryasıyla kullanıcılarına daha geniş çoklu ortam kullanımı ve daha uzun konuşma süresi sağlarken  850 TL gibi bir fiyata sahip.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Latest

Adobe Flash Player Son Sürüm İndir
Turkcell 3G Vınn Kota Sorgulaması
Facebook benim sehrim oyunu
Arşiv Biçimi Tanınmıyor Veya Arşiv Hasarlı Çözümü
Vodafone 3g Modem Kurulumu